Центр прав журналістів

Звіт: свобода ЗМІ в Україні погіршилась на два пункти. Серед причин – Мінстець

За рівнем свободи ЗМІ Україна у 2014 році опустилася на два пункти до 129 місця зі 180 країн згідно з рейтингом міжнародної правозахисної організації “Репортери без кордонів”.

Про це сказано у звіті організації, опублікованому на її сайті.

Таким чином Україна знаходиться у групі не вільних у плані свободи ЗМІ країн. Цей показних в Україні виявився гіршим, ніж у Анголі, Афганістані, Таджикистані та Уганді.

Презентовано посібник із взаємодії журналістів і правоохоронців

19 грудня 2014 року.  У Києві в готелі «Русь» відбулася  презентація посібника із взаємодії журналістів з працівниками міліції під час масових заходів. Посібник виданий під егідою українського представництва  Організації з безпеки та  співробітництва в Європі.

 Посібник видано тиражем 8,5  тисячі примірників. Він  має вигляд блокнота.

Фонд захисту права на доступ до інформації

Шановні колеги!

Громадська організація «Інститут Медіа Права» http://medialaw.kiev.ua/, запрошує Вас об’єднати зусилля із забезпечення прозорості діяльності органів державної влади та доступу до публічної інформації.

Перетворення журналістів в активістів - ознака деградації професійних стандартів

Розміщуємо стенограму публічної лекції директора Бюро Представництва з питань свободи ЗМІ ОБСЄ (Відень), проф. Андрія Ріхтера на тему «Правові умови свободи медіа в цілях соціального прогресу: європейський досвід і можливі сценарії майбутнього, яка проходила 2 грудня 2013р. у КНУ ім. Тараса Шевченка. У розпал політичного протистояння в країні відбулася динамічна дискусія про свободу слова, журналістську етику, цензуру, діяльність різних видів ЗМІ в європейському та пострадянському

Третий сектор по-украински: под властью и под бизнесом

Каждый год в Украине регистрируются около двухсот новых общественных организаций. Однако далеко не все они выражают интересы хоть какой-нибудь части общественности. Самое короткое определение третьего сектора — это те организации и союзы, которые не входят в первый и второй сектора. Но, конечно, при этом нужно сказать, что такое первые два сектора.

Підписка на Центр прав журналістів