Директор Центру антикорупційних досліджень Ігор Печенкін взяв участь у роботі першого засідання антикорупційного Комітету Верховної Ради України

Директор Центру антикорупційних досліджень Ігор Печенкін взяв участь у роботі першого засідання

Ігор Печенкін взяв участь в роботі першого засідання Комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції, на запрошення його Голови - Єгора Соболєва серед представників інших громадських організацій.

Одним з основних питань стало участь громадських організацій в плануванні та роботі Комітету, налагодження продуктивної та системної роботи у законотворчому процесі та його контрольних повноваженнях щодо протидії корупції. Заплановано раз на місяць залучати представників найактивніших громадських організацій, які мають адекватні та конструктивні пропозиції, до обговорення найважливіших питань, віднесених до компетенції Комітету.

Відповідне рішення комітет ухвалили на своєму першому засіданні.

Крім цього, за зверненням Віталія Шабуніна із ГО «Центр протидії корупції» депутатами сформованого складу Комітету прийнято рішення на спільному засіданні двох комітетів — з питань запобігання та протидії корупції, а також законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності заплановано заслухати генпрокурора Віталія Ярему щодо справ проти колишніх посадовців, які перебувають під санкціями Євросоюзу і міністра внутрішніх справ Арсена Авакова стосовно злочинів, скоєних під час Революції Гідності.

Дати відповідних засідань комітетів будуть визначені спільно головами комітетів — Єгором Соболєвим та Андрієм Кожем’якіним.

Також антикорупційний комітет вирішив заслухати міністра юстиції Павла Петренка щодо готовності з 1 січня відкрити реєстр власності України.

Директор Центру антикорупційних досліджень Ігор Печенкін взяв участь у роботі першого засідання